legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
tastatur - USB-C - QWERTY - Amk. engelsk - hvide taster Indgangsudstyr
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - tastatur - USB-C - QWERTY - dansk - white keys Indgangsudstyr |
| Enhedstype | Tastatur |
| Grænseflade | Bluetooth |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Placering og layout | QWERTY dansk |
| Funktion for genvejstast | Multimedie |
| Sikkerhedsudstyr | Fingeraftrykslæser |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Farve | White keys |
| Dimensioner (B x D x H) | 41.87 cm x 11.49 cm x 1.09 cm |
| Vægt | 369 g |
| Producentgaranti | 1 års garanti |
| Varenummer | MXK73LB/A |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Tastatur |
| Grænseflade | Bluetooth |
| Indgangsudstyr | USB-C |
| Type | Trådløs |
| Funktion for genvejstast | Multimedie |
| Placering og layout | QWERTY dansk |
| Sikkerhedsudstyr | Fingeraftrykslæser |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Bredde | 41.87 cm |
| Dybde | 11.49 cm |
| Højde | 1.09 cm |
| Vægt | 369 g |
| Region | Danmark |
Ekspansion / Konnektivitet
| Interface | USB-C (til aftageligt kabel) |
Diverse
| Farve | White keys |
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel |
Programmer & Systemkrav
| OS nødvendig | Apple macOS Big Sur 11.4 eller senere |
Batteri
| Type | Genopladelig |
| Driftstid (op til) | 1 måned |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år |
Magic Keyboard fås nu med Touch ID, som giver hurtig og nem autentificering, så du trygt kan logge ind og foretage køb.
Magic Keyboard med Touch ID giver dig en utroligt behagelig og præcis skriveoplevelse. Det er også trådløst og genopladeligt med et indbygget batteri, der holder utroligt længe, så det kan holde dit tastatur kørende i omkring en måned eller mere, før det skal oplades. Det danner automatisk par med din Mac, så du kan komme i gang med det samme. Og der medfølger et vævet USB-C til Lightning-kabel, som giver dig mulighed for at danne par og oplade via en USB-C-port på din Mac.
Lignende produkter
Kr.
1.695 ,-
(Kr. 1.356 ,- ekskl. moms)
tastatur - USB-C - QWERTY - dansk - sorte taster Indgangsudstyr
Kr.
1.545 ,-
(Kr. 1.236 ,- ekskl. moms)
tastatur - USB-C - QWERTY - dansk - white keys Indgangsudstyr

