legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
mus - Bluetooth
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Apple Magic Mouse - mus - Bluetooth |
| Enhedstype | Mus |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - Bluetooth |
| Dimensioner (B x D x H) | 5.71 cm x 11.35 cm x 2.16 cm |
| Vægt | 99 g |
| Multi-Touch | Ja |
| Egenskaber | Genopladeligt batteri, gestikulationsfunktion, rulning |
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.11 eller nyere, Apple iPadOS 13.4 eller senere |
| Producentgaranti | 1 års garanti |
| Varenummer | MK2E3Z/A |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Mus |
| Bredde | 5.71 cm |
| Dybde | 11.35 cm |
| Højde | 2.16 cm |
| Vægt | 99 g |
Indgangsudstyr
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | Bluetooth |
| Multi-Touch | Ja |
| Egenskaber | Genopladeligt batteri, gestikulationsfunktion, rulning |
Diverse
| Udstyr inkluderet | USB-C til Lightning-kabel |
Programmer / Systemkrav
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.11 eller nyere, Apple iPadOS 13.4 eller senere |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år |
Magic Mouse er trådløs og genopladelig med et optimeret design af underdelen, som gør den nem at bevæge henover skrivebordet. Med Multi-Touch-overfladen kan du lave enkle bevægelser, f.eks. swipe mellem websites og scrolle gennem dokumenter.
Det indbyggede batteri holder utroligt længe og kan holde din Magic Mouse kørende i omkring en måned eller mere, før den skal oplades. Musen er klar til brug med det samme og danner automatisk par med din Mac. Desuden medfølger et vævet USB-C til Lightning-kabel, som giver dig mulighed for at danne par og oplade via en USB-C-port på din Mac.
- Glat Multi-Touch-overflade
- Lasersporingssystem
- Trådløs
- Start den ene bevægelse efter den anden
Lignende produkter
Kr.
695 ,-
(Kr. 556 ,- ekskl. moms)
mus - Bluetooth - hvid

