- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - sort
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Dell MS5120W - mus - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - sort |
| Enhedstype | Mus |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Servicepakker | 3 years NBD Advance Exchange |
| Farve | Sort |
| Dimensioner (B x D x H) | 6.15 cm x 10.45 cm x 3.83 cm |
| Vægt | 73.7 g |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 7 |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Egenskaber | Swift Pair |
| Batteri | AA type |
| OS nødvendig | Linux, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Varenummer | MS5120W-BLK |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Mus |
| Servicepakker | 3 years NBD Advance Exchange |
| Bredde | 6.15 cm |
| Dybde | 10.45 cm |
| Højde | 3.83 cm |
| Vægt | 73.7 g |
| Farve | Sort |
Indgangsudstyr
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 7 |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Egenskaber | Swift Pair |
Diverse
| Udstyr inkluderet | 1 AA batteri |
Batteri
| Type | AA type |
| Driftstid (op til) | 36 måneder |
Programmer / Systemkrav
| OS nødvendig | Linux, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
Tilslutningsmulighederne med dobbelt tilstand omfatter en trådløs 2,4 GHz-forbindelse og en Bluetooth 5.0-forbindelse, så du kan parre og oprette forbindelse til næsten alle pc'er via din foretrukne tilstand.
Par din mus med din bærbare Windows-pc via Bluetooth med det samme ved hjælp af Microsoft swift Pair, så du ikke behøver at konfigurere i Windows-indstillingerne hver gang. Denne mus er også kompatibel med en lang række operativsystemer, herunder Windows, Mac, Chrome, Linux og Android.
Arbejd i op til 36 måneder på et enkelt batteri - det er tre gange længere end forrige generations modeller - og glem alt om at skulle genoplade dagligt, ugentligt eller endda månedligt. På den måde kan du klare dine opgaver problemfrit uden at skulle bekymre dig om udskiftning af batterier.
En 1600 DPI-sensor sikrer, at Dell Mobile Pro trådløs mus - MS5120W håndterer skærme med høj opløsning uden problemer. Den optiske sensor leverer nøjagtig sporing og er perfekt på de fleste bordoverflader.
- Tilslutningsmulighederne med dobbelt tilstand omfatter en trådløs 2,4 GHz-forbindelse og en Bluetooth 5.0-forbindelse, så du kan parre og oprette forbindelse til næsten alle pc'er via din foretrukne tilstand
- Par din mus med din bærbare Windows-pc via Bluetooth med det samme ved hjælp af Microsoft swift Pair, så du ikke behøver at konfigurere i Windows-indstillingerne hver gang
- Arbejd i op til 36 måneder på et enkelt batteri - det er tre gange længere end forrige generations modeller - og glem alt om at skulle genoplade dagligt, ugentligt eller endda månedligt
- En 1600 DPI-sensor sikrer, at Dell Mobile Pro trådløs mus - MS5120W håndterer skærme med høj opløsning uden problemer

