legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 14 2-in-1 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
Series 5 Pro - LED-skærm - 14"
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | HP 514pn - Series 5 Pro - LED-skærm - 14" |
| Enhedstype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 14" |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2372746 |
| Energiklasse | Klasse B |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:10 |
| Standard opløsning | WQXGA 2560 x 1600 ved 75 Hz |
| Pixel Pitch | 0.1178 mm |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Kontrastforhold | 2000:1 / 10000000:1 (dynamisk) |
| Responstid | 7 ms (grå-til-grå med overdrive) |
| Farvespektrum | 100% sRGB, 100% DCI-P3 |
| Input-stik | USB-C |
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Skærmbelægning | Anti-glare 3H hardness, Dis 25 % |
| Farve | Sølvstander |
| Dimensioner (B x D x H) - med stander | 32.06 cm x 0.88 cm x 20.86 cm |
| Vægt | 630 g |
| Lokalisering | Engelsk / Europa |
| Miljømæssige standarder | ENERGY STAR kvalificeret |
| Karbonfodaftryk | 220 kg karbonudledning |
| Overensstemmelsesstandarder | UL, TUV, TUV GS, VCCI, BSMI, NOM, WHQL, CB, FCC, CCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, Green Mark, ICES, cTUVus, KC, EAC, ISC, BIS, lav halogen, UAE, Vietnam MEPS |
| Producentgaranti | 3 års garanti |
| Varenummer | B88JWAA#ABB |
udvidet specifikation
Generelt
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2372746 |
| Energiklasse | Klasse B |
| Diagonal størrelse | 14" |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:10 |
| Standard opløsning | WQXGA 2560 x 1600 ved 75 Hz |
| Pixel Pitch | 0.1178 mm |
| Pixel pr. tomme | 216 |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Kontrastforhold | 2000:1 / 10000000:1 (dynamisk) |
| Farvespektrum | 100% sRGB, 100% DCI-P3 |
| Responstid | 7 ms (grå-til-grå med overdrive) |
| Lodret opdateringshastighed | 50 - 75 Hz |
| Vandret opdateringshastighed | 31 - 124 kHz |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Skærmbelægning | Anti-glare 3H hardness, Dis 25 % |
| Backlight-teknologi | Kantbelyst LED |
| Egenskaber | Flicker Free-teknologi, 8-bit Color Depth, Low Blue Light Mode, On-screen Digital Controls |
| Farve | Sølvstander |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.06 cm x 0.88 cm x 20.86 cm - med stander |
| Vægt | 630 g |
Forbindelse
| Interface | 2 x USB-C |
Mekanisk
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Tiltvinkel | +18.8/+46.2 |
Diverse
| Udstyr inkluderet | Hylster |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel |
| Baggrundslys, brændetid | 15,000 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | UL, TUV, TUV GS, VCCI, BSMI, NOM, WHQL, CB, FCC, CCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, Green Mark, ICES, cTUVus, KC, EAC, ISC, BIS, lav halogen, UAE, Vietnam MEPS |
| Lokalisering | Engelsk / Europa |
Effekt
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 6 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (Typisk) | 7 Watt |
| Strømforbrug (Maks.) | 13 Watt |
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
Mål og vægt
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 32.06 cm - dybde: 0.88 cm - højde: 20.86 cm - vægt: 630 g |
Mål & vægt (forsendelse)
| Bredde ved forsendelse | 39.8 cm |
| Dybde ved forsendelse | 6 cm |
| Højde ved forsendelse | 27.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1.27 kg |
Bæredygtighedsoplysninger
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| ENERGY STAR version | 8.0 |
| Karbonfodaftryk | 220 kg karbonudledning |
| Fremstilling (kg CO2e) | 156 |
| Logistik (kg CO2e) | 2 |
| Brug (kg CO2e) | 62 |
| EOL (kg CO2e) | 2 |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 3 år |
Miljømæssige parametre
| Min. driftstemperatur | 5 °C |
| Maks. driftstemperatur | 35 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 20 - 80 % (ikke-kondenserende) |
Tag din dobbelte skærm med dig overalt, og forbliv produktiv på farten uden at gå på kompromis med billedkvaliteten med HP Pro-skærmen på 14" i HP's serie 5 Pro. Det banebrydende Neo:LED giver fantastiske billeder i en fjerlet ramme, der passer ind overalt, hvilket gør den til den perfekte assistent til din bærbare computer.
- Du kan få en bærbar dobbeltskærm overalt med denne bærbare 14" skærm, der har WQXGA-opløsning og et billedformat på 16:10, så den passer til din bærbare pc.
- Bring indhold til live, uanset hvor du er, med IPS Black med Neo:LED-panelteknologi, der giver fantastiske farver, lysstyrke og klarhed.
- Alsidig træning med en ultratynd bærbar skærm med indbygget fod, der kan tilpasses til liggende eller stående, beskyttet af et magnetisk hårdt skærmdæksel.
- Omhyggeligt designet med mindst 90 % genanvendt plastindhold i skærmens kabinet, 20 % genanvendt glas i skærmpanelet og 55 % genanvendt aluminium.


