0 Indkøbskurv
Din indkøbskurv er tom
Lenovo ThinkEdge SE50a-15 Gen 1 - alt-i-én Core 5 120UL - 16
På fjernlager
Forventet leveringstid 2-3 hverdage
Kr. 19.695 ,-
Betalingskort & Mobilepay
Gratis fragt over 995kr
Telefon: 70 222 111
Trustpilot 4.9/5

Lenovo ThinkEdge SE50a-15 Gen 1 - alt-i-én Core 5 120UL - 16

Kr. 19.695 ,-
(Kr. 15.756 ,- ekskl. moms)
På fjernlager
Forventet leveringstid: 2-3 hverdage
16 GB
RAM
512 GB
SSD
120UL
Processor
15.6"
skærm
11 IoT Enterprise 2024 LTSC
Windows

alt-i-én Core 5 120UL - 16 GB - SSD 512 GB - LED 15.6"

  • Specifikationer
  • Udvidet specifikationer
  • Beskrivelse

specifikationer

ProduktbeskrivelseLenovo ThinkEdge SE50a-15 Gen 1 - alt-i-én Core 5 120UL - 16 GB - SSD 512 GB - LED 15.6"
TypePersonal computer - alt-i-én
EU Data ActHttps://www.lenovo.com/dk/da/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/
LokaliseringRegion: nordiske
ProcessorIntel Core 5 (Serie 1) 120UL (op til 4.6 GHz, (10-core)
Processor, hovedegenskaberIntel Smart Cache
Cachehukommelse12 MB L3
Cache pr. processor12 MB
RAM16 GB (installeret) / 32 GB (maks.) - DDR5 SDRAM
Controller for lagringSATA (SATA 6Gb/s); NVMe (PCI Express (NVMe))
HarddiskSSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe)
Optisk lagringIntet optisk drev
Monitor15.6" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 - touchscreen
Grafik controllerIntel Graphics Fælles videohukommelse (UMA)
Netværk1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 2.5GbE, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3
Effekt(50/60 Hz)
Med OSWindows 11 IoT Enterprise 2024 LTSC
Dimensioner (B x D x H)39.121 cm x 23.921 cm x 6.1 cm
Vægt4.2 kg
Fabrikant Sælger ProgramLenovo TopSeller
ProducentgarantiGaranti - 3 år - on-site
Varenummer13N20005MT

udvidet specifikation

Generelt

TypePersonal computer
EU Data ActHttps://www.lenovo.com/dk/da/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/
ProduktmodelAlt-i-én - unden stander
Indbygget udstyrHøjttaler
Embedded SecurityDiscrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip
LokaliseringRegion: nordiske

Processor / Chipset

CPUIntel Core 5 (Serie 1) 120UL
Max Turbo Speed4.6 GHz (P-kerne) / 3.4 GHz (E-kerne)
Antal kerner10-core
Antal CPU'er1
Maks. antal CPU'er1
Processor, hovedegenskaberIntel Smart Cache

Cachehukommelse

Installeret størrelseL3 - 12 MB
Cache pr. processor12 MB

RAM

Installeret størrelse16 GB (installeret) / 32 GB (maks.)
TeknologiDDR5 SDRAM
Effektiv hukommelseshastighed5200 MT/s
Vurderet hukommelseshastighed5600 MT/s
ModelSO DIMM 262-PIN
Holdere1 (Total) / 0 (ubrugt)
Konfigureringsegenskaber1 x 16 GB

Harddisk

TypeSSD - M.2 2280
Kapacitet1 x 512 GB
GrænsefladetypePCI Express 4.0 x4
EgenskaberTCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe)

Controller for lagring

Type1 x SATA
Controller-grænsefladetypeSATA 6Gb/s

Controller for lagring (2.)

Type1 x NVMe
Controller-grænsefladetypePCI Express (NVMe)

Optisk lagring

TypeIntet optisk drev

Monitor

MonitortypeLED - IPS
BerøringsskærmJa (10-punkts multi-touch)
Diagonal størrelse15.6"
Standard opløsning1920 x 1080 (Full HD)
Widescreen-skærmJa
Billedformatforhold16:9
Vandret synsvinkel+85 / -85
Lodret synsvinkel+85 / -85
Billedklarhed350 cd/m²
Billedkontrastforhold800:1
Monitor-egenskaberAnti-fingeraftryk, kapacitiv berøringsskærm

Grafik controller

Grafik-processorIntel Graphics Fælles videohukommelse (UMA)
Video-interfacesUSB-C

Lydudgang

OverensstemmelsesstandarderHigh Definition Audio

Indgangsudstyr

TypeTastatur ikke inkluderet, ingen mus

Netværk

Grænseflade (bus) typeM.2 Card
Ethernet Ports2 x 2.5 Gigabit Ethernet
Ethernet ControllerIntel I225-LM
Trådløs LAN understøttelseJa
Trådløs NICIntel Wi-Fi 6E AX 210
DataforbindelsesprotokolEthernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3
EgenskaberWake on LAN (WoL), dobbelt strøm (2x2)

Ekspansion / Konnektivitet

Holdere1 (total) / 0 (fri) x M.2 Type E (til WLAN) ¦ 1 (total) / 0 (fri) x M.2 Type M (til SSD) ¦ 1 (total) / 1 (fri) x M.2 Type B (til SSD)
Interface1 x DisplayPort 1.4/USB-C 3.2 Gen 2 (1 bagtil) (5 V/3 A opladning) ¦ 1 x USB 2.0 (1 bagtil) ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 (3 bagtil) ¦ 1 x seriel (RS-232/422/485) (1 bagtil) ¦ 2 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) - RJ-45 (2 bagtil)

Diverse

VESA-monteringsinterface75 x 75 mm
OverensstemmelsesstandarderRoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, EMC Class A, TCG Certified, Energy-Related Products (ErP) Lot 26
Fabrikant Sælger ProgramLenovo TopSeller

Effekt

EnhedstypeStrømforsyningsadapter
Nødvendig spændingAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strømforsyning150 watt
Effektivitet89%

Operativsystem / Programmer

Med OSWindows 11 IoT Enterprise 2024 LTSC dansk/ engelsk / finsk / norsk / svensk

Producentgaranti

Service & SupportBegrænset garanti - 3 år - on-site

Mål og vægt

Bredde39.121 cm
Dybde23.921 cm
Højde6.1 cm
Vægt4.2 kg

Mål & vægt (forsendelse)

Bredde ved forsendelse54.5 cm
Dybde ved forsendelse46.5 cm
Højde ved forsendelse11.5 cm
Vægt ved forsendelse6.2 kg

Miljømæssige parametre

Min. driftstemperatur0 °C
Maks. driftstemperatur50 °C
Fugtighedsgrad ved brug95 % (ikke-kondenserende)


Lignende produkter

Ovenstående informationer/specifikationer kan løbende ændres.
I tilfælde af trykfejl, prisfejl eller udsolgte varer bestræber vi os på at informere dig hurtigst muligt.
Er prisen åbenlyst forkert, og du rimeligvis burde have opdaget det, er vi ikke forpligtet til at levere varen til den forkerte pris.

Henter...