legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
webcam
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Logitech HD Pro Webcam C922 - webcam |
| Enhedstype | Webcam |
| Dimensioner (B x D x H) | 9.5 cm x 7.1 cm x 4.35 cm |
| Vægt | 162 g |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Kamera | Farve |
| Billedhastighed (maks.) | 60 frames pr. sekund |
| Video Modes | 720p, 1080p |
| Fokusindstilling | Automatisk |
| Producentgaranti | 1 års garanti |
| Varenummer | 960-001088 |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Webcam |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Bredde | 9.5 cm |
| Dybde | 7.1 cm |
| Højde | 4.35 cm |
| Vægt | 162 g |
Kamera
| Type | Farve |
| Digital videoformat | H.264 |
| Video Modes | 720p, 1080p |
| Billedhastighed (maks.) | 60 frames pr. sekund |
Objektivkonstruktion
| Fokusindstilling | Automatisk |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 1 år |
Du kan oprette forbindelse med enestående klarhed hver gang du sender live på kanaler såsom Twitch og YouTube. Stream hvad som helst i enten Full 1080p med 30 fps eller ultrahurtigt HD 720p med 60 fps.

