legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
mus - Bluetooth, 2.4 GHz - grafit tonal
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Logitech M590 Silent - mus - Bluetooth, 2.4 GHz - grafit tonal |
| Enhedstype | Mus |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz |
| Farve | Grafit tonal |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Dimensioner (B x D x H) | 6.4 cm x 10.3 cm x 4 cm |
| Vægt | 101 g |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 7 |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Egenskaber | Præcisionsrullehjul, Logitech Advanced Optical Tracking, on/off strøm kontakt, batteriindikator, Logitech samlende modtager |
| Batteri | AA type |
| OS nødvendig | Windows 8 / 10, Android 5.0 or later, Google Chrome OS, Apple MacOS X 10.10 eller nyere |
| Producentgaranti | 2 års garanti |
| Varenummer | 910-005197 |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Mus |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Bredde | 6.4 cm |
| Dybde | 10.3 cm |
| Højde | 4 cm |
| Vægt | 101 g |
| Farve | Grafit tonal |
Indgangsudstyr
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 7 |
| Bevægelsesopløsning | 1000 dpi |
| Egenskaber | Præcisionsrullehjul, Logitech Advanced Optical Tracking, on/off strøm kontakt, batteriindikator, Logitech samlende modtager |
Ekspansion / Konnektivitet
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
Batteri
| Type | AA type |
| Driftstid (op til) | 24 måneder |
Programmer / Systemkrav
| OS nødvendig | Windows 8 / 10, Android 5.0 or later, Google Chrome OS, Apple MacOS X 10.10 eller nyere |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |
Shhh.... M590 Multi-Device Silent giver dig mulighed for at få dine opgaver af vejen med lydløs effektivitet. Med Logitech FLOW har musen en næsten magisk evne til at navigere problemfrit mellem to computere, og du kan kopiere/indsætte på tværs af computere. 90 % støjreduktion på klik sikrer dig, at du ikke forstyrrer nogen omkring dig.
- Slip kræfterne løs i M590 ved hjælp af Logitech Flow, og oplev sømløs arbejdsgang mellem flere computere
- Du får den samme fornemmelse, når du klikker på M590, men en støjreducering på mere end 90 % af kliklyden betyder at du og dine omgivelser kan nyde lyden af stilhed
- Logitechs ultrapræcise scrollehjul har flere riller pr. millimeter, så du ruller hurtigere og nemmere gennem lange websider
- 2 tommel-fingerknapper
- Denne mus kan holde længere med 24 måneders levetid på et enkelt AA-batteri

