legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
live streaming-kamera
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Logitech Master Series MX Brio - live streaming-kamera |
| Enhedstype | Live streaming-kamera |
| Audio | Ja: stråle-formet dual mikrofoner |
| Dimensioner (B x D x H) | 9.8 cm x 5.22 cm x 6.16 cm |
| Vægt | 139 g |
| Farve | Grafit |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Kamera | Farve |
| Maksimum opløsning | 3840 x 2160 |
| Billedhastighed (maks.) | 60 frames pr. sekund |
| Video Modes | 4K, 1080p |
| Billedsensortype | 8,5 MP |
| Fokusindstilling | Automatisk |
| Interface | USB-C |
| Software-certificering | Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified, Google Meet Certified |
| Medfølgende ledninger | 1 - USB-C kabel - aftagelig - 1.5 m |
| Egenskaber | Glasobjektiv, mikrofon med støjreduktionsfunktion, 1.5 m microphone pick up range, privatlivslukker, RightLight 5 technology, High Dynamic Range (HDR), autolyskorrektion, automatisk eksponeringskontrol, auto-hvidbalance, Show Mode, AI-drevet |
| Varenummer | 960-001559 |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Live streaming-kamera |
| Lydsupport | Ja: stråle-formet dual mikrofoner |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Bredde | 9.8 cm |
| Dybde | 5.22 cm |
| Højde | 6.16 cm |
| Vægt | 139 g |
Kamera
| Type | Farve |
| Max digital video opløsning | 3840 x 2160 |
| Video Modes | 4K, 1080p |
| Digital zoom | 4 |
| Videooptagelse | 3840 x 2160 @ 30 fps ¦ 1920 x 1080 @ 60 fps |
| Egenskaber | Glasobjektiv, mikrofon med støjreduktionsfunktion, 1.5 m microphone pick up range, privatlivslukker, RightLight 5 technology, High Dynamic Range (HDR), autolyskorrektion, automatisk eksponeringskontrol, auto-hvidbalance, Show Mode, AI-drevet |
Billedsensor
| Type | 8,5 MP |
Objektivkonstruktion
| Fokusindstilling | Automatisk |
| Diagonalt synsfelt (grad) | 65 - 90 |
Interface
| Computergrænseflade | USB-C |
Ekspansion / Konnektivitet
| Porte | USB-C - 24-pin USB-C |
Diverse
| Udstyr inkluderet | Påsættelig monteringsklemme, aftagelig monteringsadapter |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel - aftagelig - 1.5 m |
| Software-certificering | Certified for Microsoft Teams, Zoom Certified, Google Meet Certified |
| Farve | Grafit |
Programmer / Systemkrav
| OS nødvendig | Apple MacOS 10.15 eller nyere, Google Chrome OS, Linux, Microsoft Windows 10 eller nyere |
Mål & vægt (forsendelse)
| Bredde ved forsendelse | 6.8 cm |
| Dybde ved forsendelse | 14 cm |
| Højde ved forsendelse | 13.6 cm |
| Vægt ved forsendelse | 381 g |
Mød eller stream video i ultra HD 4k-opløsning med AI-billedforbedring og vores hidtil største webcam-sensor for 2x finere billeddetaljer under vanskelige lysforhold.

