legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
mus - Bluetooth - grafit
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Logitech Master Series MX Master 3S for Business - mus - Bluetooth - grafit |
| Enhedstype | Mus - ergonomisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - Bluetooth |
| Farve | Grafit |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Dimensioner (B x D x H) | 8.43 cm x 12.49 cm x 5.1 cm |
| Vægt | 141 g |
| Trådløs modtager | Logitech Logi Bolt USB-modtager |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 7 |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Egenskaber | Tommelhjul, genopladeligt batteri, Quiet Clicks-teknologi, MagSpeed-hjul, Logitech Darkfield Laser Tracking, Easy-Switch teknologi, tommelstøtte, Logitech Flow |
| OS nødvendig | Windows 10/11 eller senere, Apple MacOS 11 eller nyere, Google Chrome OS, Linux, Apple iPadOS 14 eller senere, Android 9.0 (Pie) eller senere, Apple iOS 14 eller senere |
| Produktgenbrugt indhold | 27 % - fremstillet af genbrugt post-forbruger-plastik |
| Producentgaranti | 2 års garanti |
| Varenummer | 910-006582 |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Mus |
| Trådløs modtager | Logitech Logi Bolt USB-modtager |
| Ergonomisk design | Ja |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Bredde | 8.43 cm |
| Dybde | 12.49 cm |
| Højde | 5.1 cm |
| Vægt | 141 g |
| Farve | Grafit |
Indgangsudstyr
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | Bluetooth |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 7 |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Egenskaber | Tommelhjul, genopladeligt batteri, Quiet Clicks-teknologi, MagSpeed-hjul, Logitech Darkfield Laser Tracking, Easy-Switch teknologi, tommelstøtte, Logitech Flow |
Ekspansion / Konnektivitet
| Interface | 1 x USB-C - 24 pin USB-C |
Bæredygtighedsoplysninger
| Produktgenbrugt indhold | 27 % - fremstillet af genbrugt post-forbruger-plastik |
Batteri
| Teknologi | Litium-polymer |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Driftstid (op til) | 70 dage |
Programmer / Systemkrav
| OS nødvendig | Windows 10/11 eller senere, Apple MacOS 11 eller nyere, Google Chrome OS, Linux, Apple iPadOS 14 eller senere, Android 9.0 (Pie) eller senere, Apple iOS 14 eller senere |
Mål & vægt (forsendelse)
| Bredde ved forsendelse | 13.85 cm |
| Dybde ved forsendelse | 17.35 cm |
| Højde ved forsendelse | 5.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 320 g |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |
Miljømæssige parametre
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
Trådløs mus med præcision og ydeevne til højt specialiserede arbejdsgange.
- Føl det - hør det knap nok
- 8K DPI sporing på alle overflader
- Scroll 1000 linjer i sekundet
- Arbejd mere effektivt
- Oplad hurtig, tilslut øjeblikkelig
- Udformet til hånden, behagelig dagen lang

