legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
mus - 2.4 GHz, Bluetooth - grafit
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Logitech MX Anywhere 2S - mus - 2.4 GHz, Bluetooth - grafit |
| Enhedstype | Mus |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth |
| Farve | Grafit |
| Dimensioner (B x D x H) | 6.16 cm x 10.03 cm x 3.44 cm |
| Vægt | 106 g |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Laser |
| Antal knapper | 7 |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Præstation | Realtids følsomhedsswitching 200 - 4000 dpi |
| Egenskaber | Logitech Darkfield Laser Tracking, Logitech samlende modtager, Easy-Switch teknologi, batteriindikator, scrollhjul, Logitech Flow, hyperhurtig rulning |
| OS nødvendig | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later, Apple MacOS X 10.10 eller nyere |
| Producentgaranti | 2 års garanti |
| Varenummer | 910-006211 |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Mus |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Bredde | 6.16 cm |
| Dybde | 10.03 cm |
| Højde | 3.44 cm |
| Vægt | 106 g |
| Farve | Grafit |
Indgangsudstyr
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Laser |
| Antal knapper | 7 |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Præstation | Realtids følsomhedsswitching 200 - 4000 dpi |
| Egenskaber | Logitech Darkfield Laser Tracking, Logitech samlende modtager, Easy-Switch teknologi, batteriindikator, scrollhjul, Logitech Flow, hyperhurtig rulning |
Ekspansion / Konnektivitet
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
Diverse
| Udstyr inkluderet | Mikro-USB kabel |
Batteri
| Teknologi | Litium-polymer |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Driftstid (op til) | 70 dage |
Programmer / Systemkrav
| OS nødvendig | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later, Apple MacOS X 10.10 eller nyere |
Mål & vægt (forsendelse)
| Bredde ved forsendelse | 14 cm |
| Dybde ved forsendelse | 18 cm |
| Højde ved forsendelse | 4.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 250 g |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |
Oplev den kompakte MX Anywhere 2S, musen, der tager din produktivitet til nye højder, uanset om du arbejder i en café, fra et flysæde, hotelværelse eller et møde på farten. Du kan problemfrit arbejde på op til tre computere ved blot at flytte markøren mellem skærmene og kopiere/indsætte indholdet på tværs af computerne.
- Darkfield High Precision-lasersensoren virker endda på glas
- Hurtig opladning af batteriet
- Lynhurtig scrollefunktion
Lignende produkter
Kr.
895 ,-
(Kr. 716 ,- ekskl. moms)
mus - Bluetooth, 2.4 GHz - grafit
Kr.
995 ,-
(Kr. 796 ,- ekskl. moms)
mus - Bluetooth, 2.4 GHz - grafit

