legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
webcam
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Logitech MX Brio 705 for Business - webcam |
| Enhedstype | Webcam |
| Audio | Ja: stråle-formet dual mikrofoner |
| Dimensioner (B x D x H) | 9.8 cm x 5.22 cm x 6.16 cm |
| Vægt | 174 g |
| Farve | Grafit |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Kamera | Farve |
| Maksimum opløsning | 4096 x 2160 |
| Billedhastighed (maks.) | 90 frames pr. sekund |
| Video Modes | 4K, 1080p, 720p |
| Billedsensortype | 8,5 MP |
| Fokusindstilling | Automatisk |
| Interface | USB-C |
| Software-certificering | Certified for Microsoft Teams, Google Meet Certified, Zoom Certified |
| Medfølgende ledninger | 1 - USB-C kabel - integreret - 1.5 m |
| Egenskaber | AI-drevet, softwareopdateringer, sikker støvle, Show Mode, autoindramning, baggrundsstøjreduktion, integreret fortrolighedsdække, glasobjektiv, 1.2 m microphone pickup range, RightLight 5 technology, autolyskorrektion, High Dynamic Range (HDR) |
| Producentgaranti | 3 års garanti |
| Varenummer | 960-001530 |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Webcam |
| Lydsupport | Ja: stråle-formet dual mikrofoner |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Bredde | 9.8 cm |
| Dybde | 5.22 cm |
| Højde | 6.16 cm |
| Vægt | 174 g |
Kamera
| Type | Farve |
| Max digital video opløsning | 4096 x 2160 |
| Video Modes | 4K, 1080p, 720p |
| Digital zoom | 4 |
| Videooptagelse | 4096 x 2160 @ 30 fps ¦ 1920 x 1080 @ 60 fps ¦ 1280 x 720 @ 90 fps |
| Egenskaber | AI-drevet, softwareopdateringer, sikker støvle, Show Mode, autoindramning, baggrundsstøjreduktion, integreret fortrolighedsdække, glasobjektiv, 1.2 m microphone pickup range, RightLight 5 technology, autolyskorrektion, High Dynamic Range (HDR) |
Billedsensor
| Type | 8,5 MP |
Objektivkonstruktion
| Fokusindstilling | Automatisk |
Interface
| Computergrænseflade | USB-C |
Diverse
| Udstyr inkluderet | Klemmemontering, aftagelig monteringsadapter |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel - integreret - 1.5 m |
| Software-certificering | Certified for Microsoft Teams, Google Meet Certified, Zoom Certified |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Farve | Grafit |
Programmer / Systemkrav
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS, Google Chrome OS |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 3 år |
Mål & vægt (forsendelse)
| Bredde ved forsendelse | 13.6 cm |
| Dybde ved forsendelse | 14.1 cm |
| Højde ved forsendelse | 6.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 362 g |
Førsteklasses 4K-webkamera med AI-drevet billedforbedring, automatisk indramning, Show Mode, dobbelte mikrofoner, Sony-billedsensor, lukker som dækker kameraets objektiv og certificeret til Microsoft Teams, Zoom, Google Meet.
- 4K Ultra HD-videooptagelse med 30 fps for livagtige detaljer
- Stråledannende dobbeltmikrofoner med støjreduktion giver klar lyd
- AI-drevet automatisk indramning og RightLight 5 for optimal videooptagelse
- Certificeret til Microsoft Teams, Google Meet og Zoom-kompatibilitet
- Integreret privatlivsdæksel for sikkerhed

