- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
mus - Bluetooth, 2.4 GHz - grafit
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Logitech MX Master 4 - mus - Bluetooth, 2.4 GHz - grafit |
| Enhedstype | Mus |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz |
| Farve | Grafit |
| Dimensioner (B x D x H) | 8.84 cm x 5.08 cm x 12.82 cm |
| Vægt | 150 g |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Antal knapper | 8 |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 200 - 8000 dpi |
| Egenskaber | Logitech Darkfield Laser Tracking, MagSpeed-hjul, Quiet Clicks-teknologi, haptisk feedback, Actions Ring, 4 mm glastykkelse, vandret rulning, tommelhjul |
| OS nødvendig | Windows, Apple MacOS |
| Produktgenbrugt indhold | 54 % |
| Producentgaranti | 2 års garanti |
| Varenummer | 910-007594 |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Mus |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Bredde | 8.84 cm |
| Dybde | 5.08 cm |
| Højde | 12.82 cm |
| Vægt | 150 g |
| Farve | Grafit |
Indgangsudstyr
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Antal knapper | 8 |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 200 - 8000 dpi |
| Egenskaber | Logitech Darkfield Laser Tracking, MagSpeed-hjul, Quiet Clicks-teknologi, haptisk feedback, Actions Ring, 4 mm glastykkelse, vandret rulning, tommelhjul |
Ekspansion / Konnektivitet
| Interface | 1 x USB - 24 pin USB-C |
Bæredygtighedsoplysninger
| Produktgenbrugt indhold | 54 % |
Batteri
| Teknologi | Litium-polymer |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Driftstid (op til) | 70 dage |
Programmer / Systemkrav
| Med software | Logi Options + |
| OS nødvendig | Windows, Apple MacOS |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |
Logitech MX Master 4-musen kombinerer avanceret teknologi og ergonomisk design for at øge produktiviteten. Med en bevægelsesopløsning på 8000 DPI kan brugerne opleve præcis sporing på forskellige overflader, herunder glas. Med en rækkevidde på op til 10 m tilbyder den trådløse mus både Bluetooth- og 2,4 GHz-muligheder, hvilket sikrer problemfri forbindelse og alsidighed. Musen er udstyret med 8 knapper, herunder et tommelfingerhjul til vandret rulning og haptisk feedback for en responsiv fornemmelse, og passer til forskellige arbejdsgange, hvilket gør den til et uundværligt værktøj for professionelle. MagSpeed-hjulet gør det muligt at rulle hurtigt gennem lange dokumenter og websider, mens Quiet Clicks-teknologien giver mulighed for diskret betjening. Actions Ring-funktionen gør det muligt at tilpasse ofte anvendte kommandoer, hvilket bidrager til en mere smidig arbejdsgang. Derudover sikrer glastykkelse på 4 mm optimal ydeevne, hvilket gør Logitech MX Master 4 til det oplagte valg for dem, der søger funktionalitet og komfort i deres daglige opgaver.
- Bevægelsesopløsning på 8000 DPI giver præcis sporing
- Trådløs forbindelse med Bluetooth og USB-modtager
- 8 tilpasselige knapper forbedrer effektiviteten i arbejdsgangen
- MagSpeed-hjul muliggør hurtig rulning
- Quiet Clicks-teknologi sikrer diskret brug


