legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
mus - USB-C
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Logitech Signature M520 L for Business - mus - USB-C |
| Enhedstype | Mus |
| Forbindelsesteknologi | Kablet - USB-C |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Dimensioner (B x D x H) | 6.62 cm x 11.87 cm x 4.2 cm |
| Vægt | 112.6 g |
| Lokalisering | EMEA |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 4 |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Præstation | Realtis følsomheds-switching 400 - 4000 dpi, 5 millioner klik |
| Egenskaber | DPI-kontaktknap, hurtigrullende, SilentTouch-teknologi, tilpasbare knapper, SmartWheel |
| Kabellængde | 1.8 m |
| OS nødvendig | Windows 10/11 eller senere, Google Chrome OS, Apple MacOS 12.0 eller nyere, Linux |
| Produktgenbrugt indhold | 73 % - fremstillet af genbrugt post-forbruger-plastik |
| Producentgaranti | 2 års garanti |
| Varenummer | 910-007511 |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Mus |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Bredde | 6.62 cm |
| Dybde | 11.87 cm |
| Højde | 4.2 cm |
| Vægt | 112.6 g |
| Produktmateriale | Plastik |
| Lokalisering | EMEA |
Indgangsudstyr
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Grænseflade | USB-C |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 4 |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Præstation | Realtis følsomheds-switching 400 - 4000 dpi, 5 millioner klik |
| Kabellængde | 1.8 m |
| Egenskaber | DPI-kontaktknap, hurtigrullende, SilentTouch-teknologi, tilpasbare knapper, SmartWheel |
Ekspansion / Konnektivitet
| Interface | 1 x USB - 24 pin USB-C |
Diverse
| Overensstemmelsesstandarder | FSC, Works With Chromebook (WWCB) certificeret |
Bæredygtighedsoplysninger
| Produktgenbrugt indhold | 73 % - fremstillet af genbrugt post-forbruger-plastik |
Programmer / Systemkrav
| OS nødvendig | Windows 10/11 eller senere, Google Chrome OS, Apple MacOS 12.0 eller nyere, Linux |
Mål & vægt (forsendelse)
| Bredde ved forsendelse | 9.5 cm |
| Dybde ved forsendelse | 5.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 14.2 cm |
| Vægt ved forsendelse | 165 g |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |
Miljømæssige parametre
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
USB-C-forbundet mus til begge hænder, der har SmartWheel-scrolning for øget produktivitet og fungerer med flere OS-platforme med henblik på nem implementering. Perfekt til arbejdspladser, der kræver kabelforbundet tilslutning.
- SilentTouch-teknologi for lydløse klik
- SmartWheel-teknologi for præcis rulning
- Justerbar DPI fra 400 til 4000
- Fremstillet af 73 % genanvendte materialer
- Kompatibel med både højre- og venstrehåndede brugere

