- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
Enterprise Edition - tablet - Android - 64 GB - 8.7" - 4G, 3G - ikke specificeret
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Processor | (8-core) |
| Harddisk | 64 GB |
| Skærm | 8.7" TFT - 1340 x 800 |
| Operativsystem | Android |
| Farve | Grå |
| Dimensioner (B x D x H) | 12.47 cm x 0.8 cm x 21.1 cm |
| Vægt | 337 g |
| Producentgaranti | 3 års garanti |
| Varenummer | SM-X135FZAAEEB |
udvidet specifikation
Generelt
| Produkttype | Tablet |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2417659 |
| Energiklasse | Klasse D |
| Operativsystem | Android |
| Bærebølge | Ikke specificeret |
Billedskærm
| Type | 8.7" TFT |
| Opløsning | 1340 x 800 |
| Farve Dybde | 16 millioner farver |
| Funktioner | 90 Hz genindlæsningshastighed, Samsung Knox Vault |
Processor
| Processors clockhastighed | 2.2 GHz |
| Antal kerner | 8-core |
Hukommelse
| Lagring | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| User Available Memory | Flash: 44.3 GB |
| Understøttede flashhukommelseskort | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Max understøttede kapacitet | 2 TB |
Kommunikationer
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Mobilteknologi | 4G, 3G |
| Mobilprotokoller | FDD LTE, GSM, TDD LTE, UMTS |
| Bånd | GSM 850/900/1800/1900 UMTS B1/B2/B4/B5/B8 LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B17/B20/B26/B28/B38/B40/B41/B66 |
| Trådløs tilslutning | Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac, LTE |
| Sikkerhedsprotokoller og egenskaber | Wi-Fi Direct |
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Human Interface Device Profile (HID), HID Over GATT Profile (HOGP), Headset Profile (HSP), Message Access Profile (MAP), Object Push Profile (OPP), Personal Area Networking Profile (PAN), Phonebook Access Profile (PBAP) |
Bagkamera
| Sensoropløsning | 8 Megapixel |
| Fokusjustering | Automatisk |
Frontkamera
| Sensoropløsning | 5 Megapixel |
Navigationssystem
| Modtager | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS |
Multimedie
| Supportede digitale audiostandarder | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, Dolby Atmos |
| Supportede digitale videostandarder | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Audio | Stereohøjttalere |
Programmer
| Præ-loadet software | Samsung Smart Switch, Samsung KNOX |
Ekspansion og forbindelse
| Udvidelse Holdere | 1 x Nano-SIM/microSD-kortkombo |
| Interface | USB-C/USB 2.0 ¦ Minijackstik til hovedtelefoner (3,5 mm) |
Batteri
| Kapacitet | 5100 mAh |
| Batteriets udholdenhed pr. cyklus | 5620 min. |
| Batteriudholdenhed i cykler | 1200 |
Diverse
| Farve | Grå |
| Sensorere | Accelerationsmåler, geomagnetisk sensor, lyssensor, proximity sensor |
| Udstyr inkluderet | SIM-kortudstødningsværktøj |
| Medfølgende ledninger | USB-C kabel |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.6 W/kg (head) ¦ 1.37 W/kg (body) |
| Reparationsklasse | Klasse C |
| Klasse for pålidelighed ved gentagen frit fald | Klasse C |
| Beskyttelsesgrad mod indtrængen | IP52 |
Mål og vægt
| Bredde | 12.47 cm |
| Dybde | 0.8 cm |
| Højde | 21.1 cm |
| Vægt | 337 g |
Producentgaranti
| Service & Support | Begrænset garanti - 3 år |
Samsung Galaxy Tab A11 har en 8,7-tommer TFT-skærm med aktiv matrix og en opløsning på 1340 x 800, hvilket sikrer en klar og levende billedoplevelse understøttet af 16 millioner farver. Opdateringshastigheden på 90 Hz giver en jævn ydeevne, hvilket gør den ideel til browsing og multimedieforbrug. Tabletten drives af et robust 5100 mAh-batteri, der giver betydelig udholdenhed til langvarig brug. Med et microSD-slot, der understøtter hukommelseskort på op til 2 TB, kan brugerne nemt udvide deres lagerplads til at rumme flere fotos, videoer og apps.
Oplev tilslutningsmuligheder med Bluetooth 5.3 og Wi-Fi-funktioner, der sikrer problemfri interaktion med forskellige perifere enheder og netværk. Den dobbelte kameraopsætning omfatter et bagudvendt 8 MP-kamera og et 5 MP-frontkamera, der giver klare fotos og videosamtaler. Derudover forbedrer de understøttede digitale lyd- og videostandarder multimedieafspilningen, hvilket gør Tab A11 til en alsidig tilføjelse til enhver digital livsstil. Dens holdbare og bærbare design sammen med en indtrængningsbeskyttelsesklasse på IP52 sikrer pålidelighed til daglig brug.
- 8,7-tommer TFT-skærm med en opløsning på 1340 x 800
- 5100 mAh batteri, der understøtter langvarig brug
- Udvidelig lagerplads med microSD-kortstøtte op til 2 TB
- Dobbeltkamera til alsidig fotografering
- Bluetooth 5.3 og Wi-Fi-forbindelse til problemfri deling


