legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
S36C Series - LED-skærm - kurvet - Full HD (1080p) - 27"
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Samsung S27C364EAU - S36C Series - LED-skærm - kurvet - Full HD (1080p) - 27" |
| Enhedstype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27" |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1421538 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Energiforbrug om året | 25 kWt |
| Kurvet skærm | Ja |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Paneltype | VA |
| Formatforhold | 16:9 |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 75 Hz |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| Responstid | 4 ms (grå-til-grå) |
| Farve support | 16,7 millioner farver |
| Farvespektrum | 72% |
| Input-stik | HDMI, VGA |
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Spænding | AC 100-240 V |
| Farve | Sort |
| Dimensioner (B x D x H) - med stander | 62.26 cm x 21.4 cm x 45.86 cm |
| Vægt | 4.2 kg |
| Overensstemmelsesstandarder | TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 1.4, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Varenummer | LS27C364EAUXEN |
udvidet specifikation
Generelt
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1421538 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Energiforbrug om året | 25 kWt |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Kurvet skærm | Ja (1800R) |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Paneltype | VA |
| Formatforhold | 16:9 |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 75 Hz |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| Farve support | 16,7 millioner farver |
| Farvespektrum | 72% |
| Responstid | 4 ms (grå-til-grå) |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Egenskaber | Spilmodus, Flicker Free-teknologi, Image Size, Eco Saving Plus, Eye Saver Mode, rund simpel stander |
| Farve | Sort |
| Dimensioner (B x D x H) | 62.26 cm x 21.4 cm x 45.86 cm - med stander |
| Vægt | 4.2 kg |
Forbindelse
| Interface | HDMI (HDCP 1.4) ¦ VGA (HD-15) ¦ Hovedtelefoner (mini-jackstik) |
Mekanisk
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Tiltvinkel | -2/+22 |
| VESA-monteringsinterface | 75 x 75 mm |
Diverse
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel |
| Overensstemmelsesstandarder | TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 1.4, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
Effekt
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 20 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (Typisk) | 20 Watt |
| Strømforbrug (Maks.) | 25 Watt |
| Strømforbrugs-stand by | 0.3 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
Mål og vægt
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 62.26 cm - dybde: 21.4 cm - højde: 45.86 cm - vægt: 4.2 kg ¦ Uden stander - bredde: 62.26 cm - dybde: 11.43 cm - højde: 36.72 cm - vægt: 3.7 kg |
Mål & vægt (forsendelse)
| Bredde ved forsendelse | 68.7 cm |
| Dybde ved forsendelse | 44.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 17.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 6.3 kg |
Miljømæssige parametre
| Min. driftstemperatur | 10 °C |
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 10 - 80 % (ikke-kondenserende) |


