legacy oversigt
- Acer TravelMate P4 13 (Intel)
- HP 255R G10 (AMD)
- HP EliteBook 6 G1i (Intel)
- Lenovo V15 G4 (AMD)
- Lenovo V15 G4 (Intel)
- Lenovo Yoga Slim 7 -14 (Intel)
- Lenovo ThinkBook 14 G7 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16 G9 (AMD)
- Lenovo ThinkBook 16p G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad E14 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad E16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L14 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Lenovo ThinkPad L14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad L16 G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (AMD)
- Lenovo ThinkPad L16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G8 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P14s G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 6
- Lenovo ThinkPad P15v G3 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P1 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P1 G7 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16 G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16s G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad P16s Gen 4
- Lenovo ThinkPad P16v G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad P16v G3 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G4 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T14 G6 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T14s G1 (AMD)
- Lenovo ThinkPad T16 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G2 (Intel)
- Lenovo ThinkPad T16 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G10 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 Yoga G4 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X13 2-in-1 G5 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-14 G1 (Intel)
- Lenovo ThinkPad X9-15 G1 (Intel)
mus - 2.4 GHz, Bluetooth - grafit
- Specifikationer
- Udvidet specifikationer
specifikationer
| Produktbeskrivelse | Logitech MX Anywhere 3 - mus - 2.4 GHz, Bluetooth - grafit |
| Enhedstype | Mus |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth |
| Farve | Grafit |
| Dimensioner (B x D x H) | 6.5 cm x 10 cm x 3.43 cm |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Laser |
| Antal knapper | 6 |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Egenskaber | MagSpeed-hjul, Logitech Darkfield Laser Tracking, silikonegreb, programmerbare knapper |
| Kabellængde | 1 m |
| OS nødvendig | Apple iPadOS 13.4 eller senere, Apple MacOS 10.15 eller nyere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 eller senere |
| Varenummer | 910-005988 |
udvidet specifikation
Generelt
| Enhedstype | Mus |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Bredde | 6.5 cm |
| Dybde | 10 cm |
| Højde | 3.43 cm |
| Farve | Grafit |
Indgangsudstyr
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Grænseflade | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Laser |
| Antal knapper | 6 |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Kabellængde | 1 m |
| Egenskaber | MagSpeed-hjul, Logitech Darkfield Laser Tracking, silikonegreb, programmerbare knapper |
Ekspansion / Konnektivitet
| Interface | 1 x USB-C - 24 pin USB-C |
Diverse
| Udstyr inkluderet | USB-kabel (Type-C til Type-A) |
Batteri
| Driftstid (op til) | 70 dage |
Programmer / Systemkrav
| OS nødvendig | Apple iPadOS 13.4 eller senere, Apple MacOS 10.15 eller nyere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 eller senere |
Mål & vægt (forsendelse)
| Bredde ved forsendelse | 5.74 cm |
| Dybde ved forsendelse | 11.9 cm |
| Højde ved forsendelse | 16.4 cm |
| Vægt ved forsendelse | 233 g |
MX Anywhere 3 er en kombination af ultimativ alsidighed og utrolig performance. Den kompakte mus er designet til mobilitet og kan bruges til at arbejde hjemmefra, på en café eller mens du venter på din flyafgang.
- Her, der og alle steder
- Scrollehjulet opfundet på ny
- Fungerer på alle overflader, selv på glas
- Altid komfortabel
- Hurtig opladning mens du arbejder
- Moderne design, premium materialer
- Arbejd hurtigere med app-specifikke profiler
- Frem og tilbage
- Tilstandsskiftknap
- Multi-enhed, multi-os

